پروژه های خاص

استونکس ایران 

کاربردها، راهکارهای عملی جهت پروژه های گوناگون و همچنین پروژه های خاص و ویژه با استفاده از محصولات و فناوری پیشرفته شرکت استونکس ایتالیا در این قسمت معرفی خواهد شد.

امروزه بسیاری از کاربران به شدت تمایل دارند که با استفاده از پیشرفته ترین فناوری های موجود در بازار، یک راهکار جدید و پیشرفته و در عین حال بسیار کاربردی و قابل فهم توسط همه افراد در زمینه های گوناگون از جمله حفاری ها، کشاورزی، برداشت های شهری، نصب گاردریل های کنار بزرگراه ها و خیابان ها و ... در کنار خود داشته باشند.
قسمت "پروژه های خاص" استونکس دقیقا به همین منظور در شرکت بزرگ استونکس تشکیل شده و هدف آن، بررسی مشاغل و حرفه های گوناگون و معرفی یک راهکار جامع، ساده و کاربردی جهت بالا بردن کیفیت و کاهش زمان تلف شده در حین انجام کار و در نتیجه بالا رفتن بازدهی و سودآوری بیشتر برای پیمانکاران می باشد.


مقایسه کالا (0)


راهکار STX Marine

راهکار STX Marine

راهکار استونکس STX Marine STONEX سیستم های تعیین موقعیت منعطف و بسیار کارآمد خود را جهت پوشش نیازهای منحصر به فرد سازه های آبی از پروژه های سا..

12 ریال

راهکار STX Plant

راهکار STX Plant

راهکار استونکس STX Plant راهکار استونکس برای کاربردهای کشاورزی STX Plant نامیده می شود که یک سیستم هدایت و ناوبری انواع ماشین آلات کاشت کشاورزی بر ..

12 ریال

راهکار STX Suite Photovoltaic

راهکار STX Suite Photovoltaic

راهکار STX Suite Photovoltaic  STX-SUITE یک سیستم خوش دست و سریع جهت طراحی و نصب صفحات خورشیدی زمینی و همچنین تعیین موقعیت ماشین های حفر ..

12 ریال

راهکار STX Suite Guard Rail

راهکار STX Suite Guard Rail

راهکار STX Suite Guard Rail  استونکس STX SUITE برای نصب گاردریل، یک راهکار آسان و بصری جهت تسهیل در کار بوده و باعث افزایش کیفیت نهایی کار خوا..

12 ریال

راهکار STX Drill

راهکار STX Drill

راهکار STX Drill STX Drill در واقع یک سیستم هدایت ماشین آلات حفاری بر پایه گیرنده های GNSS استونکس است که جهت کنترل موقعیت مسطحاتی محل حفاری و همچن..

12 ریال

راهکار STX Set-Out

راهکار STX Set-Out

راهکار STX Set-Out سیستم های کشاورزی استونکس به عنوان یک راهکار قاطع و قدرتمند برای افراد حرفه ای شاغل در بخش کشاورزی (کشاورز، بنگاه های وابسته به ..

12 ریال

راهکار STX City-Map

راهکار STX City-Map

راهکار STX City-Map STX City-Mapپاسخى درخوربه نیازهاى حرفه اى هایى هستند که با دستگاه هاى یکپارچه و انعطاف پذیر بر روى زمین مشغول به کار بوده و با ..

12 ریال

راهکار STX Agri-Map

راهکار STX Agri-Map

راهکار استونکس STX Agri-Map فناوری ماهواره ای GPS استونکس و سیستم سیار GIS جهت نقشه برداری  کاداستر و اراضی شهری بر اساس رایانش ابری (Cloud) ک..

12 ریال

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)