آشنایی با توتال استیشن استونکس مدل R2W Plus

آشنایی با توتال استیشن استونکس مدل R2W Plus

 

در میان تولیدات شرکت استونکس، دوربین توتال استیشن استونکس مدل R2W Plus از ویژگی ها و امکانات متمایز و خاصی برخوردار است.

برخی از این خصوصیات را با هم مرور می کنیم :
---> سیستم عامل این دوربین هوشمند، Windows CE می باشد. این بدان معنی است که شما می توانید هر برنامه ای که با این سیستم عامل سازگار است را روی دوربین خود داشته باشید !
---> صفحه نمایش این دوربین (که در هر دو سمت دستگاه وجود دارد) از نوع TFT بوده و با داشتن کیفیت تصویر عالی از قابلیت لمس (Touch) هم برخوردار است.
---> برنامه ویژه ای که در این دوربین به صورت استاندارد نصب شده و وظیفه مدیریت ابزارهای این توتال استیشن را بر عهده دارد، نرم افزار مشهور FieldGenius از شرکت به نام و معتبر Microsurvey کانادا است.
---> برنامه FieldGenius یک نرم افزار کامل، جامع و هوشمند با کلکسیونی انبوه از امکانات و توابع کاربردی جهت انواع کارها و مسائل گوناگون نقشه برداری بوده و به جرأت می توان گفت با وجود این برنامه شما نیازی به محاسبات و انجام کارهای دفتری برای مراحل پس از برداشت نخواهید داشت !
---> حالت بدون منشور (Reflectorless) این دوربین به شما اجازه فاصله یابی تا برد حدودا 500 متری را خواهد داد.
---> دقت زاویه ای اندازه گیری این محصول، 2 ثانیه است که آن را برای انواع کارهای دقیق و حساس نقشه برداری مفید ساخته است.
---> رابط های کاربری و درگاه های اتصال این دوربین شامل RS-232C، USB slave و USB host هستند که جهت انجام کارهای تخلیه و ورود اطلاعات به دوربین با انواع روش ها و حافظه ها سازگار است.
---> باتری قدرتمند این دوربین در مدت زمان حداکثر 4 ساعت شارژ شده و به شما اجازه خواهد داد تا 9 ساعت کار مداوم با این محصول داشته باشید !
---> توتال استیشن قدرتمند R2W Plus دارای استاندارد مقاومت در برابر آب و گردوغبار IP55 است که با توجه به صفحه لمسی و حساس این دوربین از نهایت استقامت و مقاومت برخوردار خواهد بود.