گیرنده GNSS استونکس مدل S9III Plus برای حرفه ای ها

گیرنده GNSS استونکس مدل S9III Plus برای حرفه ای ها

از میان گیرنده های GNSS شرکت بزرگ استونکس، مدل   S9III Plus به جهت داشتن امکانات فراوان در کنار قیمت مقرون به صرفه از جذابیت خاصی برای مشتریان برخوردار است. با هم نمونه هایی از این ویژگی ها را مرور می کنیم:

تکامل در پیشرفت

گیرنده S9III Plus نتیجه تکامل مداوم گیرنده های یکپارچه جی پی اس Stonex است. با به کارگیری یک آنتن جدید،با دقت بالا و پشتیبانی از سیستم های گوناگون ناوبری، یک فرستنده رادیویی UHF قدرتمندو یک مودم GSM/3G/WCDMA به همراه یک طراحی جدید و سبک وزن،S9III Plus زمینه های کاری تعیین مکان را به وسیله ارائه مختصات دقیق و اطمینان بخش حتی در شرایط آب و هوایی دشوار بهبود می بخشد. با پشتیبانی از سیستم های تعیین موقعیت GPS،GLONASS،GALILEO و BEIDOU (Compass)، هیچ محدودیتی جلودارتان نخواهد بود!

بی نیاز از امکانات سفارشی!

"واقعا کامل" تنها یک عبارت نیست. با وجود امکاناتی نظیر تراشه GNSS با ردیابی 220 کانال، رادیومودم UHF، مودم GSM/3G جهت ارتباطات شبکه GPS و همچنین بلوتوث برای ارتباط بی سیم،  این گیرنده  را مجهز به تمام امکانات می نماید! S9III Plus می تواند به عنوان Base عمل نموده و تصحیحات را به یک یا چند دستگاه Rover ارسال کند و همچنین به عنوان یک Rover برای شبکه GPS نقش داشته باشد. گزینه های کامل جهت ارتباطات به شما امکان انتخاب آزادانه هر کدام را به طور کاملا رایگان خواهد داد. به گونه ای که شما خدماتی را پس  از فروش درخواست نخواهید کرد.

انعطاف پذیری کامل در خدمت شما

راديو مودم UHF فرستنده و گيرنده داخلی با قدرت خروجی تا 2 وات، دستگاه S9 III Plus را به يک منبع قدرتمند برای ارسال تصحيحات در زمينه های : سايت های کارگاهی، نقشه برداری زمينی و کاداستر، کاربردهای هيدروگرافی و دريايی. با تلفيق يک فرستنده با دقت بالا به همراه دستگاه های Rover، شما می توانيد سودمندی فوق العاده زيادی را تجربه نماييد. علاوه بر اين، S9 III Plus با چندين برند مختلف در زمينه GNSS سازگاری دارد. Satel و TRIMTALK 450S تنها بخشی از نمونه پروتکل های پشتيبانی شده هستند. و هر جايی که شبکه GPS موجود باشد، S9 III Plus با استفاده از مودم 3G داخلی يک Rover ايده آل خواهد بود.

قابل اعتماد، سریع، بدون سیم

تأییدیه استاندارد مقاومت در برابر آب و گردوغبار IP67، با ترکیب مقاومت بالا در برابر شوک - S9 III Plus از سقوط از ارتفاع 2 متری روی بتن هم جان سالم به در خواهد برد!- حداکثر قدرت و بهترین مقاومت در برابر آب و گردوغبار را تضمین می کند. این دستگاه با زمان آماده سازی کم به شما اجازه می دهد تا در هر جا و هر زمانی در وقت خود صرفه جویی نمایید. هرگاه سیگنال ماهواره های GNSS به هر دلیلی قطع شود، فناوری پیشرفته استونکس که در S9 III Plus به کار رفته، زمان آماده سازی دوباره را کم می نماید. به این ترتیب وقتی که دقت موقعیت یابی توسط نرم افزار کنترل می گردد، شما می توانید خیال خود را بابت نتایج خوب آن راحت کنید. 

ارتباط بلوتوث، S9 III Plus را تبدیل به یک سیستم سریع و بدون سیم و قابل کار توسط یک نفر جهت انجام انواع کارهای توپوگرافی خواهد کرد.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این دستگاه ایده آل و مناسب به صفحه مربوط به این کالا در سایت فروشگاه استونکس مراجعه فرمایید : 

مشخصات گیرنده GNSS استونکس مدل S9III Plus